DODAJ DUŻO ZABAWY DO IMPREZY UJAWNIENIA PŁCI 2024

DODAJ DUŻO ZABAWY DO IMPREZY UJAWNIENIA PŁCI 2024

DODAJ DUŻO ZABAWY DO IMPREZY UJAWNIENIA PŁCI 2024

DODAJ DUŻO ZABAWY DO IMPREZY UJAWNIENIA PŁCI 2024

Planujesz zorganizować idealną imprezę ujawniającą płeć? Które kończą się hukiem i zaskakują wszystkich? Trzymaj gości w napięciu aż do najważniejszego momentu i zafunduj swoim bliskim kolorową odsłonę. Spraw, aby przyjęcie z okazji ujawnienia płci było najbardziej żywym wspomnieniem najnowszego członka Twojej rodziny! Zawsze dbamy o to, aby hosting był dla Ciebie prosty i pozwalał Ci w pełni wykorzystać swoje wydarzenie dzięki naszymArmaty ujawniające płeć. Aby pomóc Ci w tym procesie, stworzyliśmy ten prosty przewodnik, który sprawi, że ogłoszenie będzie płynne i zabawne, a które zapadnie w pamięć zarówno Tobie, jak i Twoim gościom.

ZAPLANUJ Z WYPRZEDZENIEM, JAK PRZYGOTOWAĆ I UŻYWAĆ ZESTAWU DZIAŁKA PŁCI

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że zamówiłeśZestaw armaty ujawniającej płeć, teraz upewnijmy się, że są przygotowane na Twoją uroczystość! Jak zapewne wiecie, zestaw jest dostępny w kolorze niebieskim lub różowymarmaty proszkowe Holi. Jeśli kupiłeświększy zestawzawierałby także nasze wielokolorowe armaty konfetti. Użycie tego może wydawać się onieśmielające, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy wystrzeliwujesz armatę prochową lub konfetti, dlatego nasz zespół stworzył krok po krokuinstrukcja wideodla Twojej wygody użytkowania.

[Proszę kliknąćTutajjeśli wideo nie wyświetla się poniżej]

ZESTAW DZIAŁKA PREMIUM PŁEĆ

Hej, nowa mamo! Teraz rośnie w tobie małe nasionko i nie minie zbyt dużo czasu, zanim będziesz go trzymać w ramionach. Jesteśmy już pewni, że planujesz to od miesięcy i zebrałeś wiele pomysłów na ujawnienie płci, aby zachwycić gości! Pozostaje jednak pytanie – czy to chłopiec, czy dziewczynka? Wiem, że nie możesz się już doczekać, aby się tego dowiedzieć, ale nie bądź nudny i zadbajmy o to, aby Twoje wielkie ujawnienie było w dobrym stylu! Na szczęście kupiłeś niezbędny element tej imprezy! Więc co jest specjalnego w twoimZestaw armaty ujawniającej płeć? Oto co!

WSPANIAŁA TREŚĆ

W zależności od zamówionego zestawu, naszeArmaty ujawniające płećsą dostarczane z dwoma różnymi rodzajami zawartości: armatami z konfetti i proszkiem holi. Naszym celem jest huczne uczczenie ogłoszenia narodzin dziecka i zapewnienie dużo frajdy nie tylko Tobie, ale także Twoim gościom!

Celuj wysoko i pozwól, aby posypał się niebieskim lub różowym proszkiem i/lub konfetti wystrzelonym z armat; lub niech armaty wystrzelą jasno- i ciemnoniebieskie lub jasno-ciemnoróżowe papierowe konfetti w kształcie serca lub konfetti ze złotej folii w kształcie serca, idealne, aby zaskoczyć wszystkich płcią Twojego maleństwa!

DYSKRETNY DESIGN I DUŻA KONFETTI

Armaty ujawniające płeć są lekkie i mają elegancki i stylowy wygląd, co czyni je idealnymi rekwizytami, jeszcze zanim je wystrzelisz. Mają neutralne i dyskretne opakowania, które nie zdradzają płci i są zaprojektowane tak, aby zawierały więcej proszku i mieszanki konfetti.

 

W porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku, te armaty do ujawniania płci zawierają o 50% więcej proszku i konfetti i są absolutnie stworzone do idealnego ujawnienia. Jesteśmy dumni z tworzenia artykułów imprezowych, które oferują więcej niż inne!

obraz bez tytułu obraz bez tytułu 

JAK KORZYSTAĆ Z DZIAŁEK DO ODKRYCIA PŁCI

Chociaż armaty ujawniające Twoją płeć zostały wysłane do Twoich drzwi w całości przygotowane do wystrzelenia, jest kilka wskazówek, którymi chcielibyśmy się podzielić!

Przede wszystkim nie wolno używać armat bez nadzoru osoby dorosłej. Aby ułatwić przekręcenie, wytnij opakowanie wzdłuż przerywanej linii, która znajduje się u podstawy armaty. Znajdź strzałki w każdym armacie, aby określić, w którą stronę celować i zawsze celuj w niebo, z dala od ludzi i zwierząt. Aby wystrzelić, po prostu przekręć podstawę i górę armaty zgodnie z zaznaczonymi strzałkami.

Aby uzyskać optymalne wyniki, należy wziąć pod uwagę kierunek wiatru. Jeśli zdecydujesz się wrzucić armaty do środka, zwróć uwagę na otoczenie i upewnij się, że sufit w pomieszczeniu jest wystarczająco wysoki, aby zapewnić zwrot akcji. Jest łatwy i bardzo bezpieczny w użyciu zarówno w przypadku imprez ujawniających płeć, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZABAWNEJ IMPREZY UJAWNIENIA PŁCI W PLENERZE

Impreza plenerowa z okazji ujawnienia płci może być świetną zabawą, zwłaszcza jeśli jest dobrze zaplanowana. Jeśli zdecydujesz się urządzić podwórkową aranżację w celu ujawnienia swojej płci, mamy dla Ciebie kilka kreatywnych pomysłów i wskazówek dotyczących ujawnienia płci na świeżym powietrzu!

Zdobądź uniwersalny zestaw dekoracji ujawniających płeć

Aby Twoja impreza wyglądała niesamowicie i kompletnie, być może będziesz musiał przygotować nie tylko armaty, ale także urocze rekwizyty do fotobudki, topper na tort i, co najważniejsze, wybór kolorowych balonów tematycznych!

Aby hosting był dla Ciebie prosty, mamy równieżZestaw premium do ujawniania płciktóry ma ponad 100 sztuk dekoracji. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem dekoracji na nadchodzącą imprezę ujawniającą płeć — nie szukaj dalej, ten pakiet ma wszystko!

Po miesiącach testowania różnych dekoracji przyjęć stworzyliśmy wszystko, co naszym zdaniem potrzebne do zorganizowania imprezy z ujawnieniem płci, w jednym zestawie. Wyniki mówiły same za siebie, ponieważ ten zestaw jest obecnie najlepiej sprzedającym się zestawem do ujawniania płci w ponad 30 krajach. Aby jeszcze bardziej ulepszyć rzeczy, jest sprzedawany z 50% rabatem!

 Aby kupić wszystkie te elementy osobno, trzeba byłoby zapłacić rachunek znacznie przekraczający 50 dolarów. W tym pakiecie jest dosłownie wszystko. Naprawdę musiszZobacz todla siebie

Ponadto, jeśli chcesz przenieść swoją imprezę na wyższy poziom - sprawdź naszeDekoracyjne pudełkazbyt !

Weź pod uwagę pogodę

Zorganizowanie imprezy na świeżym powietrzu jest bardziej wskazane w sezonie letnim. Generalnie jest to wygodniejsze i bezproblemowe. Ale choć nigdy nie mamy nadziei na niepogodę, wiemy, że matka natura czasami nie jest wyrozumiała. Możesz wypożyczyć kilka przedmiotów, które zapewnią gościom ciepło podczas imprezy: boki namiotu, grzejnik tarasowy i grzejnik do namiotu.

Poza tym możesz także zapewnić koce i poduszki! Możesz także rozważyć dodanie gorącego batonika kakaowego obok bufetu, aby Twoi goście mogli napić się ciepłego kakao lub kawy, aby złagodzić chłód. Alternatywnie, jeśli jest bardzo gorąco, koniecznością jest kilka dzbanków zimnych przekąsek.

USTAL TERMIN I WYŚLIJ ZAPROSZENIA

Po zapoznaniu się z prognozą pogody istotne jest ustalenie daty, w której odbędzie się przyjęcie. Jeśli już wybrałeś datę – niesamowitą, jeśli nie – czytaj dalej. Ustalenie daty z dużym wyprzedzeniem jest niezbędne, ponieważ najlepiej wysłać zaproszenia tak szybko, jak to możliwe, aby goście zapisali w swoich kalendarzach. Zazwyczaj termin ustala się po USG w połowie ciąży, kiedy technik jest w stanie dokładnie określić płeć dziecka.

Wyrafinowanie zaproszeń zależy od wielkości imprezy, którą organizujesz i Twoich osobistych preferencji. Jeśli jest to małe spotkanie , możesz po prostu wysłać SMS-a lub zadzwonić do gości w ramach zaproszenia. Jeśli zdecydujesz się na większe przyjęcie, w Internecie dostępnych jest wiele niesamowitych, bezpłatnych narzędzi, które pomogą Ci w stworzeniu pięknego zaproszenia. Niezależnie od wielkości przyjęcia każde zaproszenie powinno zawierać datę, miejsce, godzinę i szczegóły potwierdzenia uczestnictwa.

Oto kilka przykładów zaproszeń dostępnych online:

Niektóre z naszych ulubionych platform internetowych do łatwego tworzenia zaproszeń elektronicznych toPozdrawiam Wyspę,Witam,Poncz,Canva, IPoczta bez papieru.

ZDECYDUJ, CZY OCZEKUJESZ PREZENTÓW OD GOŚCI

Ostatnią, ale bardzo ważną informacją, jaką powinno zawierać Twoje zaproszenie, jest krótka notatka informująca, czy oczekujesz prezentów, czy nie. Możesz nawet uwzględnić pomysły na prezenty ujawniające płeć, aby ułatwić gościom polowanie na prezenty. Tradycyjnie prezenty wręczane są podczas baby shower, dlatego jeśli decydujesz się na zorganizowanie wspólnego przyjęcia (wszystko w jednym: ujawnienie płci i baby shower), upewnij się, że Twoi goście są tego świadomi! 

Nagłówek zaproszenia może brzmieć „ Baby Shower i ujawnienie płci” . Jeśli to nie wystarczy, na zaproszeniu można umieścić adnotację o prezentach, zawierającą po prostu tekst w stylu: „Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wsparcie nas w tym szczególnym dniu”. Jeśli zdecydujesz się na rejestrację prezentów, Twoje zaproszenie może zawierać sugestywne oświadczenie : „[imię mamy] i [imię tatusia] są zarejestrowane w Target” lub „Para spodziewająca się dziecka jest zarejestrowana w Baby’s R Us”.

Co więcej, jeśli kupiłeś już wszystko, czego potrzebujesz dla swojego małego aniołka i zdecydowałeś się poprosić o prezenty pieniężne, Twoje zaproszenie może brzmieć: „Twoja obecność w tym szczególnym dniu jest największym darem ze wszystkich. Jeśli chcesz, aby pobłogosław nas prezentem, będziemy bardzo wdzięczni za wkład w naszą studnię życzeń.

PLANUJ MENU

Ogólnie rzecz biorąc, żywność i napoje na imprezach ujawniających płeć są utrzymane w kolorystyce różu i błękitu. Coraz popularniejsze staje się posiadanie batonika również w kolorach różowym i niebieskim. Jeśli urządzasz imprezę plenerową z okazji ujawnienia płci, upewnij się, że stół z jedzeniem ustawiony jest w cieniu. Oto kilka pomysłów na aranżację jedzenia na świeżym powietrzu!

WYPĘDŹ I POKONAJ BŁĘDY

Wybierz miejsce, które jest czyste, otwarte i z dala od mokrej trawy i ziemi. Oprócz kremu z filtrem przeciwsłonecznym przygotuj dla swoich gości środek odstraszający komary i owady. Możesz także zapalić świece Citronella, aby odpędzić komary!

OGŁOSZĄ Z BUTEM

Twoja impreza na świeżym powietrzu z ujawnieniem płci nie byłaby kompletna bez armat, dzięki którym możesz dobrze się bawić! Twoja odsłona będzie hitem i będzie wyglądać absolutnie oszałamiająco na zdjęciach, gdy masz armaty wystrzeliwujące spray niebieskiego lub różowego proszku i akcenty konfetti w kształcie serca!

PRZYSTOSOWANIE SIĘ DO PANDEMII

Ponieważ pandemia Covid-19 odwołuje wiele uroczystości, być może będziesz musiał dostosować się do nowej normalności, aby nadal ogłaszać swoje ogłoszenie i udostępniać je bliskim. Jeśli rzeczywista impreza ujawniająca płeć nie może odbyć się na Twoim podwórku, możesz rozważyć zorganizowanie wydarzenia online. Możesz skonfigurować stronę wydarzenia, na której będziesz gospodarzem imprezy, i zacząć publikować posty zwiastunowe prowadzące do wielkiego ujawnienia, aby uczestnicy online nadal nie mogli się domyślić. Wreszcie, w najbardziej oczekiwanym dniu – przekaż ważną wiadomość!

Możesz także rozważyć zorganizowanie „jazdy samochodem” ujawnienia płci, co może być całkiem zabawne, ekscytujące i celebrować dystans społeczny w wielkim stylu! Po prostu zrób dekorację dla chłopca lub dziewczynki na trawniku przed domem i przeliteruj ważne wieści. Wyślij zaproszenie online, aby poinformować znajomych, o której godzinie mają przejeżdżać obok, i dumnie się uśmiechaj, stojąc przy ogłoszeniu o ujawnieniu płci. Poczuj się jak gwiazda totalna, machając do znajomych, którzy przejeżdżali obok!

Kiedy ujawnienie płci zbiega się z wiekiem koronaawirusa, najlepiej zapewnić mamie bezpieczeństwo i przestrzegać pewnych środków ostrożności. Chociaż nie jest to tradycyjne ujawnienie płci, z pewnością będzie to dzień, którego nie zapomnisz.

Uchwycenie WIELKIEGO ODKRYCIA

Zamiast po prostu szybko i ze łzami w oczach oznajmiać w przelotnej rozmowie, przyszli rodzice zwrócili się ku wyjątkowym i kreatywnym ujawnieniom płci, aby podzielić się ekscytującymi wiadomościami. Tutaj właśnie pojawiają się armaty ujawniające Twoją płeć! 

Sugerujemy ustawienie gości przed wystrzałem z armaty, dzięki czemu będzie ładniej na zdjęciach! Możesz ustawić gości w szeregu z mamą i tatą pośrodku. Możesz też ustawić gości po dwóch stronach i strzelać z armat po przekątnej w stronę mamy i taty. 

Poinformuj o tym wszystkich, którzy odliczają do popu! Upewnij się, że wszystkie instrukcje zostały prawidłowo przekazane, aby odsłona przebiegła sprawnie i przyjemnie.

Spróbuj uchwycić proszek i konfetti z jak najmniejszym rozmyciem ruchu, tak aby nadal wyglądało jak konfetti, a nie tylko rozmazane fragmenty koloru. Aby to zrobić, możesz użyć krótkiego czasu otwarcia migawki lub po prostu przełączyć aparat w tryb zdjęć seryjnych, aby nie przegapić tej zabawnej chwili, gdy spada deszcz konfetti!

Jesteśmy pewni, że będziesz miał mnóstwo pięknych zdjęć i filmów, więc nie zapomnij nas oznaczyć#primepureponieważ bardzo chcielibyśmy zobaczyć, jak wyszło ujawnienie!

ZAKOŃCZENIE

Ogłoszenie płci dziecka to niezwykle cenny moment. Kiedy organizujesz uroczystość ujawnienia swojej płci, zawsze staraj się zwracać uwagę na szczegóły, które wiele mówią o Twojej osobowości. Nie zadowalaj się zwykłą imprezą, kiedy możesz mieć spektakularny i ekonomiczny pokaz w żywych kolorach, który doda Twojemu wydarzeniu osobistego charakteru. A co najważniejsze, baw się dobrze i ciesz się jednym z najpiękniejszych momentów w swoim życiu!

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się przygotowana przez Ciebie impreza z okazji ujawnienia płci. Będzie nam miło, jeśli zostaniemy na niej oznaczeniInstagrama, Pinterest lubFacebookswoich niesamowitych zdjęć, abyśmy mogli pochwalić się także Tobą! Nasz hashtag to#primepure